/Files/images/Рисунок1.gif

У січні 2012 року розпочався II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

12 юних дослідників захищали науково-дослідницькі роботи на відділеннях : «Філологія та мистецтвознавство»,Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки».

Вітаємо переможців:

Відділення: філології та мистецтвознавства

Ломаку Олександру Олександрівну,

ученицю 9 класу Дергачівського ліцею № 2 – літературна творчість, науковий керівник Тараненко О.С., керівник літературної студії КЗ «ХОПДЮТ» - І місце.

Лукашову Марину Олександрівну,

ученицю 11 класу Солоницівського колегіуму - французька мова, науковий керівник Лісна О.Д., вчитель французької мови солоницівського колегіуму - І місце;

Терещенко Дарію Олександрівну,

ученицю 11 класу Дергачівського ліцею №2 – фольклор, науковий керівник Вишневецька Т.М., вчитель української мови та літератури Дергачівського ліцею №2 – ІІ місце;

Керімову Єлизавету Ялчинівну,

ученицю 9 класу Малоданилівського ліцею – зарубіжна література,науковий керівник Палютіна Л.А., вчитель світової літератури Малоданилівського ліцею – ІІ місце;

Митрофанюк Валерію Андріївну,

ученицю 11 класу Солоницівського колегіуму – українська мова, науковий керівник Козлова Л.Г., вчитель української мови та літератури Солоницівського колегіуму – ІІІ місце;

Свічкар Анастасію Анатоліївну,

ченицю 11 класу Козачолопанського НВК – українська література, науковий керівник Лагута Г.Г., вчитель української мови та літератури Козачолопанського НВК – ІІІ місце;

Відділення: екології та аграрних наук

Приходченко Юлію Олександрівну,

учениця 11 класу Малоданилівського ліцею – ветеринарія та зоотехнія, науковий керівник Корнус І.В., вчитель хімії Малоданилівського ліцею – І місце

Цьогорічні результати конкурсу історико-географічний напрям:

Учасники II етапу конкурсу-захисту МАН:

Секція: Історики-краєзнавці

1.Коберник Тетяна,учениця 10 класу Солоницівської гімназії №3,науковий керівник Марченко Алла Петрівна,вчитель історії.
2.Постольник Ірина,учениця 11 класу Протопопівського НВК,науковий керівник- Остапчук Надія Федорівна, вчитель української мови та літератури,керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Дергачівського БДЮТ.

Секція: Правознавство

1.Бондаренко Аліна,учениця 11 класу Дергачівського ліцею №2, науковий керівник Карайкоза Ірина Анатолівна.
2.Буглова Валерія, учениця 11 класу Солоницівської гімназії №3,науковий керівник Лазуренко Вікторія Миколаївна,вчитель історії.

Секція: Всесвітня історія

1.Степаненко Марія, учениця 10 класу Солоницівського колегіуму ,науковий керівник Зібалов Артем Афанасійович,вчитель історії

Секція: Філософія

1.Дуднік Тетяна, учениця 10 класу Пересічванської ЗШ,науковий керівник Нечепоренко Олена Василівна, вчитель Нечепоренко Олена Василівна, вчитель інформатики.

Секція: Соціологія

1.Клименко Олексій, учень 11 класу Пересічанської ЗШ,науковий керівник Іванченко Олена Іванівна,вчитель історії та правознавства.

Секція: Релігієзнавство та історії релігії:

1.Фурсова Ірина, учениця Великопроходівської ЗШ,науковий керівник Бочарнікова Тамара Олексіївна, педагог-організатор,вчитель географії.
2.Остропілець Євген,учень 11 класу Дергачівського ліцею № 2, науковий керівник Дмитренко Валентина Валентинівна,вчитель історії.

Вітаємо:

1. Степаненко Марію

ученицю 10 класу Солоницівського колегіуму ,науковий керівник Зібалов Артем Афанасійович,вчитель історії. Секція Всесвітня історія III місце.

2. Фурсову Ірину

ученицю Великопроходівської ЗШ,науковий керівник Бочарнікова Тамара Олексіївна, педагог-організатор,вчитель географії. Секція: Релігієзнавство та історії релігії III місце.

/Files/images/DSC03027йййййййй.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 155