/Files/images/generator1.gif

/Files/images/DSCN1242.JPG Історія позашкільного закладу розпочалася 11 травня 1961 року, коли було прийнято рішення створити у Дергачівському районі заклад, в якому діти могли б проводити свій вільний час, знаходити собі заняття за інтересами, вчитися застосовувати набуті знання і навички у житті.
Так було засновано Будинок піонерів та школярів. У зв'язку зі змінами в громадському житті суспільства, Будинок піонерів - як осередок творчості учнівсько контенгенту, було перейменовано в Будинок дитячої та юнацької творчості, рішенням виконавчого комітету Дергачівської ради народних депутатів №25/1 від 21 січня 1992 року.
За час існування Будинку дитячої та юнацької творчості були відродженні та запроваджені різноманітні конкурси,фестивалі для дітей та юнацтва. У 1999 році було створено територіальне відділення МАН, у 2002 році відкрито туристсько-краєзнавчий та художньо-естетичний відділи.
На сьогодні у 112 гуртках Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості 2576 гуртківців мають можливість отримати систему знань і навичок у сфері мистецтва, культури, спорту, розвивати свої творчі здібності, підвищувати рівень духовного і фізичного розвитку.
Навчально-виховна робота позашкільного закладу здійснюється за такими напрямками:

художньо-естетичний;
туристсько-краєзнавчий;
фізкультурно-спортивний;
військово-патріотичний;
еколого-натуралістичний;
науково-технічний;
соціально-реабілітаційний;
дослідницько-експериментальний.

Дергачівський Будинок дитячої та юнацької творчості є центром організації змістового дозвілля молоді міста та району.

Кiлькiсть переглядiв: 406