Адміністрація закладу

Однокозова Тетяна Іванівна - директор БДЮТ

/Files/images/1 (2).jpg Вже 16 років очолює колектив Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області. За час роботи проявила себе як справжній професіонал, що орієнтується в широкому спектрі сучасних інноваційних проектів, програм, технологій, має у своєму арсеналі ефективні освітні технології, досконало володіє різноманітними методами виховної роботи.
Ініціативна, компетентна, толерантна. Своє спілкування з колегами будує на основі дружньої прихильності, захопленості спільною творчою діяльністю. Керівник із демократичним стилем педагогічного спілкування. Володіє організаторськими вміннями, що дає змогу успішно організовувати освітню і практико-орієнтовану діяльність у закладі.
Любить свою роботу. Уміє запалити своєю ідеєю, ініціативою, чітко ставить цілі і завдання перед колективом. Характерною рисою Тетяни Іванівни є вміння вислуховувати колег, прислухатись до пропозицій, але при цьому вирішальне слово залишає за собою. Несе відповідальність за прийняті рішення, завжди доводячи почату справу до логічного завершення.
Тетяна Іванівна використовує у своїй діяльності схвалення, заохочення, уміє тактовно, делікатно й переконливо вести полеміку. Надихає колектив на успіх, дає відчути радість від подолання труднощів. Є наставником, радником, членом єдиного колективу.
Систематично працює над підвищенням фахового рівня. Вивчає і творчо використовує досвід кращих педагогів – новаторів. Щедро ділиться власними надбаннями на нарадах заступників з виховної роботи, директорів, семінарах, конференціях.
Тактовна, ввічлива, Тетяна Іванівна, користується повагою серед колег, вихованців, батьків та мешканців району.
Робота директора Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Однокозової Тетяни Іванівни була гідно оцінена подяками, грамотами, дипломами Дергачівської районної державної адміністрації, Районної ради, Головним управлінням освіти і науки України, та відділом освіти Дергачівської райдержадміністрації.

Кiлькiсть переглядiв: 277