№ з/п | Навчальний заклад | І етап (районний) | ІІ етап (обласний) | ІІІ етап (Всеукраїнський) | |||
Кількість | Результати | Кількість | Результати | Кількість | Результати | ||
1 | Дергачівський НВК "ЗШ-ДЗ" | ||||||
2 | Дергачівський ліцей №2 | 5 | П | 2 | |||
3 | Дергачівська гімназія №3 | ||||||
4 | Малоданилівський ліцей | ||||||
5 | Пересічанська ЗШ | ||||||
6 | Солоницівський колегіум №1 | ||||||
7 | Солоницівська ЗШ №2 | ||||||
8 | Солоницівська гімназія №3 | ||||||
9 | Слатинський НВК | ||||||
10 | Козачолопанський НВК | 1 | П | 1 | |||
11 | Вільшанська ЗШ | ||||||
12 | Подвірський НВК | ||||||
13 | Прудянська ЗШ | ||||||
14 | Черкаськолозівська ЗШ | 1 | П | ||||
15 | Руськолозівська ЗШ | ||||||
16 | Великопроходівська ЗШ | ||||||
17 | Безруківський НВК | 1 | П | 1 | |||
18 | Токарівський НВК | ||||||
19 | Ветеринарний НВК | ||||||
20 | Цупівська ЗШ | 1 | П | 1 | |||
21 | Протопопівський НВК | ||||||
22 | Двурічнокутянська ЗШ | ||||||
23 | Полівська ЗШ | ||||||
24 | Дергачівський НВК №1 | ||||||
25 | Солоницівський НВК "Перлина" | ||||||
26 | Дергачівський БДЮТ | 1 | П | 1 |
П - переможець, Л - лауреат, У - учасник
Підсумки І етапу виставки – конкурсу «Щедрість рідної землі»
З 10 вересня по 10 жовтня 2012 року був проведений районний етап конкурсу «Щедрість рідної землі»
Вітаємо переможців І етапу конкурсу!
Переможці районного конкурсу:
І МІСЦЕ
- Рєпєнко К. та Гаєць А., учні 8 класу Цупівсько ї ЗОШ – науково-дослідницька робота «Екологічна стежина в селі Цупівка», керівники Шатохіна Л.В. та Лобойко Т.А.;
- Нежальский О. та Безрук Ю., учні 6 класу Безруківського НВК – робота «Збережемо червонокнижну ентомофауну своєї місцевості», керівник Прасол І.О.;
- Колективна робота учнів 9 класу Козачолопанського НВК «Щедрість рідної землі», керівник Лобойко Т. П.;
- Карпенко Д., учениця 10 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Утилізація побутових відходів Харківської області», керівник Лебедь Г.О.;
- Ткаченко Т., учениця 1 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Лікарські рослини Дергацівщини», керівник Лебедь Г.О.;
- Вихованці еколого-натуралістичного гуртка БДЮТ Черкаськолозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – робота «Моніторінг дослідження прилягаючих територій, щодо стану забруднення»,керівник Запрягайло Т.М.
ІІ МІСЦЕ
- Тараненко А., учениця 6 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Україїнська осінь», керівник Кологойда С.П.;
- Колективна робота учнів 5 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Озеленення території ліцею», керівник Фолуніна М.М.;
- Фотороботи учнів Дергачівського ліцею №2 «Природа і ми», керівник Лебедь Г.О.
За підсумками журі І (районного ) етапу конкурсу роботи переможців направлені на подальшу участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу «Щедрість рідної землі»
Учасники ІІ етапу конкурсу:
- Рєпєнко К. та Гаєць А., учні 8 класу Цупівсько ї ЗОШ – науково-дослідницька робота «Екологічна стежина в селі Цупівка», керівники Шатохіна Л.В. та Лобойко Т.А.;
- Нежальский О. та Безрук Ю., учні 6 класу Безруківського НВК – робота «Збережемо червонокнижну ентомофауну своєї місцевості», керівник Прасол І.О.;
- Колективна робота учнів 9 класу Козачолопанського НВК «Щедрість рідної землі», керівник Лобойко Т. П.;
- Карпенко Д., учениця 10 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Утилізація побутових відходів Харківської області», керівник Лебедь Г.О.;
- Ткаченко Т., учениця 1 класу Дергачівського ліцею №2 – робота «Лікарські рослини Дергацівщини», керівник Лебедь Г.О.;
- Вихованці еколого-натуралістичного гуртка БДЮТ Черкаськолозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – робота «Моніторінг дослідження прилягаючих територій, щодо стану забруднення», керівник Запрягайло Т.М.